مسواک پلاسمایی!


https://partoyar.com/uploads/media/لوگو سایت پرتویار
انتشار: دوشنبه, 29 خرداد 96
بروزرسانی:شنبه, 22 خرداد 0
قیمت: 0 0 تومان
تعداد مشاهده: 2265
تعداد نظرات:0
لینک کوتاه:
  دسته بندی:     تئوری ها   


مسواک پلاسمایی!
محققان دانشگاه میسوری تکنیک جدید و بدون دردی را برای جایگزین کردن شیوه کنونی پر کردن دندان ارائه کرده اند که می تواند تا سال 2013 جایگزین تکنیک رایج شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، کابوس دندانپزشکی زندگی بسیاری از انسانها را در سرتاسر جهان مختل کرده است، ترسی که همواره و در بدترین وضعیت مانع از مراجعه به دندانپزشکها و ترمیم دندانهای خراب می شود. با این همه تکنیک جدید که برای سوراخ کردن و پرکردن بدون درد دندان ارائه شده می تواند برای بسیاری از افراد که از دندانپزشکی هراس دارند امیدوار کننده باشد.

این مسواک پیشرفته پلاسمایی می تواند در 30 ثانیه دندان فاسد و پوسیده را خالی کند در حالی که تنها احساس خنکی اندکی در دهان بیمار ایجاد خواهد شد. در این تکنیک از واکنشهای شیمیایی برای ضدعفونی کردن حفره های ایجاد شده در دندان پیش از پر کردن آنها استفاده می شود و سپس حفره ها با موادی خاص و به شیوه ای پر می شوند که دوام آن بسیار بالاتر از دوام تکنیکهای کنونی است.

این به آن معنی است که دندانهای پر شده نسبت به قبل از دوام بالاتری برخوردار خواهند بود، جهشی قابل توجه در تکنیکهای دندانپزشکی که برای مدتها است به صورت ثابت باقی مانده است. محققان دانشگاه میسوری که این تکنیک را با همکاری شرکت "نانووا" ابداع کرده اند اطمینان دارند این ابزار جدید می تواند در درمانهای دندانپزشکی تحولی بزرگ به وجود آورد.

بر اساس گزارش میل آنلاین، محققان بر این باورند که پرکردن دندان با کمک این مسواک پلاسمایی از 60 درصد استحکام بالاتر برخوردار خواهد بود. دوره های آزمایشی بر روی این تکنیک در حال آغاز شدن هستند و در صورتی که همه برنامه ها درست پیش بروند، دوران استفاده از مته دندانپزشکی و پرکردن دردناک دندان در سال 2013 به پایان خواهد رسید

دانلود این مقاله
  برچسب ها :    محدودیت در دسترسی

برای مشاهده کامل این قسمت وارد سایت شوید

ورود عضویت

  شبکه های اجتماعی

در شبکه اجتماعی اینستاگرام هر روز تخفیف داریم. آکادمی پرتویار در اینستاگرام دنبال کنید تا در جریان این تخفیف ها قرار بگیرید

گروه تلگرامی مونت کارلو با بیش از 400 عضو مخصوص پاسخ به سوالات شما عزیزان است

از طریق واتس آپ با ما در تماس باشید

میخوای کد نویسی را حرفه ای یاد بگیری ؟ کلیک کن!

  جستجو

تلفن تماس

برای مشاوره- درخواست کارگاه و ... با شماره 09372846654 تماس بگیرید

  پنل کاربری

ورود عضویت

سیستم مدیریت درمان پرتویار

یک سیستم قوی و جامع برای مدیریت فرآیند های درمان در

  • مدیریت بیماران
  • مدیریت کاربران و پرسنل
  • سیستم گزارش گیری
  • ایجاد صورتحساب بیماران
بیشتر بخوانید

  دسته بندی


سیستم مدیریت پروژه پرتویار

یک سیستم قوی برای مدیریت کارها و برنامه های شخصی و سازمانی

دارای قابلیت تعریف پروژه، کار، مدیریت اشخاص، مدیریت درآمد ها

بیشتر بخوانید